Başak Burcu Ocak 2014 Aylık Burç Yorumları

didemsarman's picture

1 Ocak 2014’te Oğlak burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Bu Yeni ay sizin aşk hayatı, flörtler, eğlence, şans ve çocuklar evinizde meydana geliyor. Yeni ay haftasında tüm konsantrasyonunuz ilgili alanlara kayarken, Mars’ın Uranüs ve Pluton ile oluşturduğu T-kare açı, aşk hayatınızda ani sonlanmalara sebep olabilir. Eğer bir kişi sizin için doğru değilse veya hayatınızda zarar unsuru olan insanlar varsa işte bu yeniayda hepsi aniden hayatınızdan çıkacaklar. Çocuklarınızla ilgili gelişmeler, tatilde gerçekleşen problemler ve spekülasyonlara açık bir enerjiden geçiyor olmanız yeniay haftasında sizi oldukça yorabilir. Bu haftayı sakin ve kendi alanınızda geçirmeniz faydalı olacaktır. Yeniay haftasında kazalara dikkat etmelisiniz.

11-12 Ocak tarihinde yeni bağlantılar kurma, seyahatler, aşk hayatınız ve kendinizi en iyi şekilde ifade etmenizle ilgili şanslar bulacaksınız.

12 Ocak tarihinde Merkür Kova burcuna giriş yapıyor ve sizin iş hayatı evinizi harekete geçirerek, farklı kariyer planları ve iş yerinizde yapmanız gereken olumlu değişiklikler konusunda düşünmenizi sağlıyor. Günlük hayatınız ay sonuna kadar hareketleniyor ve hızlanıyor.

16 Ocak’ta Yengeç burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunay sizin arkadaşlıklar, gruplar, sosyal ortamlar, kalabalıklar, kurslar ve etkinlikler evinizde gerçekleşiyor. Dolunay haftasında sıklıkla arkadaş çevrenizle ve sosyal ortamlarda vakit geçireceksiniz ancak bu zaman diliminde bir arkadaşınızla ilgili ciddi bir problem yaşayabilirsiniz ve ilişkiler zedelenebilir. Sosyal ortamlarda gelişebilecek gerginliklere karşı siz sakin kalan taraf olmayı tercih edin ve önünüze bakın çünkü burada yaşayacağınız problemler aslında insanların gerçek yüzünün ortaya çıkmasını sağlayacak ve sizin işinize yarayacak.

20 Ocak’ta Güneş Kova burcuna giriş yapıyor ve sizin iş hayatınızda parlamanıza sebep oluyor. Bir ay boyunca bol bol müşteriniz olacağı gibi, yaptığınız işte en parlak kişi siz olacaksınız. Bu zaman diliminde hastalıklara karşı kendinizi korumalısınız. Baş dönmesi, tansiyon ve bacak ağrıları yaşayabilirsiniz.

25-26 Ocak tarihlerinde gökyüzünde Merkür Satürn karesi etkinleşiyor. Bu iki gün iş hayatınızda problemlerle karşılaşabilir, ifade gücünüzü etkili olarak kullanamamanın sıkıntısını yaşayabilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir...